447614-2026 - Ergebnis
Tschechien – Taxiverkehr – VZ 62.23 Poskytování přepravní služby Senior expres (2024-2026)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ 62.23 Poskytování přepravní služby Senior expres (2024-2026)
BeschreibungZajištění přepravy za zvýhodněných podmínek seniorům ve věkovém rozmezí 77 let a výše, trvale bydlících na území městského obvodu Ostrava-Jih (tj. cca 6.000 osob) dle požadavků zadavatele specifikovaných v návrhu smlouvy. Přeprava bude provozována v právním režimu taxislužby dle zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, ve znění pozdějších předpisů. Na používané vozidlo jsou kladeny vyšší nároky ve smyslu jeho schopnosti přepravovat osoby se zdravotním omezením, včetně invalidního vozíku a zároveň musí být naplněna podmínka minimální emisní normy EURO 5. Přeprava bude poskytována každý pracovní den od 06:00 hodin do 16:00 hodin, na území statutárního města Ostravy. Předpokládaný nájezd kilometrů dle dosavadní zkušenosti zadavatele je 17 tis.km/kal. měsíc.
Vorherige Bekanntmachung628410-2023
Interne KennungVZ 62.23
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
5. Los
LosLOT-0007