See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. cieczy hydraulicznych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 232921-2025
Interne Kennung: 21/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2024/S 206-638363
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24951300 Druckflüssigkeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa trudnopalnego półsyntetycznego koncentratu cieczy hydraulicznej typu HFA-E (pakiet 3 pozycje) w łącznej ilości 1 066 023,414 kg
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 21/PM/25 - Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 24951300 Druckflüssigkeiten
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa oleju emulgującego SOLCENIC CW op. 209,31 kg lub równoważnego w ilości 24 907,89 kg
Interne Kennung: 21/PM/25 - Zadanie 2