447631-2025 - Wettbewerb
Polen – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – SZP/243-169/2025:Mobilny system pomiarowy do skanowania 3D w technologii światła strukturalnego na potrzeby Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/243-169/2025:Mobilny system pomiarowy do skanowania 3D w technologii światła strukturalnego na potrzeby Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej.
BeschreibungSZP/243-169/2025:Mobilny system pomiarowy do skanowania 3D w technologii światła strukturalnego na potrzeby Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Mobilny system pomiarowy do skanowania 3D w technologii światła strukturalnego na potrzeby Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, instalację i uruchomienie, podstawowy instruktaż z obsługi i pomiaru w siedzibie Zamawiającego przez minimum 5 dni po 8h dla 4 osób oraz sprawdzenie poprawności działania zainstalowanego systemu pomiarowego w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 3. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Łukasiewicza 7-9. , 50-371 Wrocław, Wydział Mechaniczny, Katedra Obróbki Plastycznej, Spawalnictwa i Metrologii bud. B9 pok. 35. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 6. Kod CPV: 38540000-2: Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa 7. Termin realizacji Umowy wynosi : do 12 tygodni (84 dni) od dnia zawarcia Umowy. 8. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 9. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 10. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 11. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 12/11/2025 (90dni). 12. Oferta musi składać się z: 12.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 12.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 12.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 12.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 3.3 SWZ; 12.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 12.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 12.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. 12.8. ( jeżeli dotyczy) przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z pkt 13 rozdz. II. SWZ w zakresie oferty równoważnej Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (aktualnych na dzień ich złożenia) 12.9 Załącznika nr 3 do SWZ OPZ - opisu oferowanego przedmiotu zamówienia (specyfikacji technicznej) wraz z ze Specyfikacją Wynagrodzenia – potwierdzającego spełnienie przez Wykonawcę wymagań Zamawiającego (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców). Wykonawca składa wraz z Ofertą odpowiednio wypełniony i podpisany Załącznik nr 3 do SWZ OPZ.
Interne KennungSZP/243-169/2025:Mobilny system pomiarowy do skanowania 3D w technologii światła strukturalnego na potrzeby Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSZP/243-169/2025: Mobilny system pomiarowy do skanowania 3D w technologii światła strukturalnego na potrzeby Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Mobilny system pomiarowy do skanowania 3D w technologii światła strukturalnego na potrzeby Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, instalację i uruchomienie, podstawowy instruktaż z obsługi i pomiaru w siedzibie Zamawiającego przez minimum 5 dni po 8h dla 4 osób oraz sprawdzenie poprawności działania zainstalowanego systemu pomiarowego w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 3. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Łukasiewicza 7-9. , 50-371 Wrocław, Wydział Mechaniczny,Katedra Obróbki Plastycznej, Spawalnictwa i Metrologii bud. B9 pok. 35. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ.