See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport osób WER Niepołomice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi regularnych przewozów pracowniczych autobusami i busami Wykonawcy, we wszystkie dni tygodnia zgodnie z rozkładem jazdy autobusów i busów stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ. 2. Na realizację zamówienia przeznaczono 3224 kursów zgodnie z załącznikiem nr 1 do projektu umowy - Rozkład jazdy autobusów i busów. Wykonawca wycenia całość usługi określając koszt jednostkowy jednego kursu, bez względu na trasy po jakich jedzie i rodzaj pojazdu jaki wykorzystuje do realizacji usługi. 3. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załączniki nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 61333-2025
Interne Kennung: CZ.26.872.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001