447672-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Fleischzubereitungen – Acord cadru 3 loturi - preparate din carne 1 an
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru 3 loturi - preparate din carne 1 an
Beschreibung: Încheierea unui Acord – cadru de furnizare preparate din carne, pentru perioada iulie 2026 – iunie 2027. Criteriul de atribuire pentru stabilirea operatorului economic căruia îi va fi atribuit contractul subsecvent: cel mai bun raport calitate-preț. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/ candidaturilor este de 15 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări sau informaţiilor suplimentare în a 10-a zi înainte de depunere a ofertelor. Livrarile catre autoritatea contractanta vor fi conform specificatiilor din caietul de sarcini.
Interne Kennung: 4231679 / 2026 / 195,;196, 197
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131700 Fleischzubereitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -Carnati de porc de tip cabanos - acord cadru 12 luni (iulie 2026- iunie 2027)
Beschreibung: Cantitate acord cadru 1 an (iulie 2026- iunie 2027) : min. 3.500 kg – max. 7.460 kg
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: -Crenvurști de pui - acord cadru 12 luni (iulie 2026-iunie 2027) Cantitate acord cadru: min. 3.050 kg – max. 6.775 kg
Beschreibung: Cantitate acord cadru: min. 3.050 kg – max. 6.775 kg - acord cadru 12 luni (iulie 2026-iunie 2027)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: - Slanina sarata si afumata - acord cadru 6 luni (inanuarie 2027 - iunie 2027) Cantitate acord cadru: min. 1080 kg – max. 1195 kg
Beschreibung: Cantitate acord cadru: min. 1080 kg – max. 1195 kg - acord cadru 6 luni (inanuarie 2027 - iunie 2027)
Interne Kennung: 3