2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mateřská škola Brno, Soukenická 8 – dřevostavba – projektová dokumentace, autorský dozor
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování koncepčního řešení (rozpracování architektonické studie), všech stupňů projektové dokumentace navazujících na architektonickou studii školského objektu charakteru dřevostavby se čtyřmi třídami, a to v takovém stupni a kvalitě, která umožní řádnou přípravu stavby v souladu s relevantními právními předpisy. Stavba bude umístěna v zahradě a navazujících pozemcích stávající dvoutřídní mateřské školy v ulici Soukenická. Autorský dohled nad zpracováním projektové dokumentace bude zajišťovat zhotovitel architektonické studie. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je rovněž poskytnutí licence ke zpracované projektové dokumentaci a jejího hmotného zachycení, a to na celou dobu trvání ochrany majetkových práv plynoucích z autorství vybraného dodavatele. Součástí předmětu plnění je i obstaravatelská (inženýrská) činnost, součinnost se zadavatelem a autorský dozor.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Mateřská škola Brno, Soukenická 8 – dřevostavba – projektová dokumentace, autorský dozor