447757-2026 - Wettbewerb
Polen – Endoskopen – Zakup i wdrożenie nowoczesnego wideobronchoskopu dla poprawy diagnostyki chorób układu oddechowego w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i wdrożenie nowoczesnego wideobronchoskopu dla poprawy diagnostyki chorób układu oddechowego w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie nowoczesnych wideobronchoskopów – 3 kpl. dla poprawy diagnostyki chorób układu oddechowego w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc, realizowany na podstawie zawartej w dniu 21.05.2026 r. umowy darowizny 2026/PS/001, zawartej pomiędzy darczyńcą tj. Fundacją LOTTO im. Haliny Konopackiej z siedzibą w Warszawie 03-728, ul. Targowa 25 a Instytutem Gruźlicy i Chorób Płuc z siedzibą w Warszawie 01-138, ul. Płocka 26.
Interne KennungAP.26.56.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
5. Los
LosLOT-0001