See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach - Sprzęt rolniczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu w ramach projektu w obszarze „Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0” - Sprzęt rolniczy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Vorherige Bekanntmachung: 383237-2026
Interne Kennung: ZSCKR.ZP.260.04.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu w ramach projektu w obszarze „Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0” - Sprzęt rolniczy 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji