See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie w trybie konkursu ofert w rodzaju leczenie stomatologiczne
Beschreibung: OGŁOSZENIE WYNIKÓW POSTĘPOWANIA W RODZAJU: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W ZAKRESIE ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE NA OBSZARZE: GMINA BIAŁYSTOK Z OKRESEM OBOWIĄZYWANIA UMOWY 01.07.2025 R. – 30.06.2030 R.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens