2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Inhuur Communicatieadviseurs
Beschreibung: Met het DAS wordt het mogelijk om op tijdelijke basis communicatieprofessionals in te huren voor werkzaamheden op het gebied van: - Communicatieadvies - strategische communicatie - woordvoering. Deze communicatieprofessionals kunnen worden ingezet op de twee hoofdopdrachten van communicatie, te weten: - Corporate - Externe communicatie - Concern- en Interne communicatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie de Aanbestedingsleidaad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
Los: LOT-0000