2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking Schoon- en Vuil Puin
Beschreibung: De Opdracht met kenmerk 1-D-0036671-25 gaat over verwerking van schoon en vuil puin.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Schoon puin
Beschreibung: Onder ‘Schoon puin’ wordt onder andere verstaan alle steenachtige materialen zoals klinkers, dakpannen en uitgehard beton/betonpuin en betonresten, baksteen- en metselwerkpuin, gemengd puin, opgebroken verhardingsmateriaal (tegels, klinkers, funderingsmateriaal), keramische materialen en aanverwante producten. Schoon puin bevat maximaal 10% zand en 3% overige gewichtsvervuiling zoals gips, gasbeton, folies en andere materialen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Vuil puin
Beschreibung: Onder ‘Vuil puin’ valt een mengsel van verschillende steenachtige materialen. Naast gipsafval bevat Vuil puin bijvoorbeeld ook gasbeton, Ytong blokken, kalkzandsteen, restanten (en zakken) cementpoeder (al dan niet uitgehard), plafondgips met riet en tegels met ondervloeren van gips. Vuil puin bevat geen asbest en andere verboden bouwmaterialen. Het Vuil puin bevat maximaal 3% van de gewichtsmassa aan niet-steenachtig materiaal.