447871-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów - frakcji wysokoenergetycznej wytwarzanej w procesie mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych przez Zakład Utylizacji Odpadów sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Mazurskiej 42, 82-300 Elbląg – kod odpadu ex 19 12 12
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów - frakcji wysokoenergetycznej wytwarzanej w procesie mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych przez Zakład Utylizacji Odpadów sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Mazurskiej 42, 82-300 Elbląg – kod odpadu ex 19 12 12
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje: odbiór i zagospodarowanie odpadów - frakcji wysokoenergetycznej wytwarzanej w procesie mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych przez Zakład Utylizacji Odpadów sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Mazurskiej 42, 82-300 Elbląg – kod odpadu ex 19 12 12. Instalacja do mechanicznej segregacji odpadów przewidziana jest do segregowania odpadów komunalnych zmieszanych. Wydzielone surowce wtórne oraz frakcja wysokoenergetyczna są prasowane w kostki na prasie mechanicznej, wiązane sznurkiem lub drutem. Maksymalna ilość odpadów do zagospodarowania dla zamówienia w zakresie zamówienia głównego to 3000 Mg. Minimalna wartość zamówienia to 1500 Mg. Rzeczywista ilość odpadów wynikała będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung283239-2026
Interne KennungDN-ZP-PN-03/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Menge3 000 Tonnen