44788-2026 - Auftragsänderung
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – dostawy materiałów do dezynfekcji
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawy materiałów do dezynfekcji
Beschreibungdostawy materiałów do dezynfekcji według załącznika nr 1 do Umowy – FORMULARZ CENOWY – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (pakiet nr 2,3,6,8,11,14)
Interne Kennung86/ZP/2024
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0000
Beschreibungdostawy materiałów do dezynfekcji według załącznika nr 1 do Umowy – FORMULARZ CENOWY – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (pakiet nr 1,4,5,9,10,15,17)
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.