44792-2024 - Wettbewerb
Polen – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – Całoroczne oczyszczanie miasta Koszalina 2024-2025 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całoroczne oczyszczanie miasta Koszalina 2024-2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi związane z utrzymaniem czystości jezdni, chodników, parkingów i przystanków komunikacyjnych w okresie letnim, polegające na mechanicznym i ręcznym oczyszczaniu dróg publicznych i przystanków, ich odchwaszczaniu, czyszczeniu krat wpustów ulicznych i innych prac porządkowych na zlecenie oraz utrzymanie zimowe ulic, chodników, parkingów i przystanków komunikacyjnych, polegające na utrzymaniu pogotowia zimowego, usuwaniu skutków zimy na drogach publicznych i przystankach oraz ich sprzątaniu pozimowym. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: TZP.221.2.2024.DSz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi związane z utrzymaniem czystości jezdni, chodników, parkingów i przystanków komunikacyjnych w okresie letnim, polegające na mechanicznym i ręcznym oczyszczaniu dróg publicznych i przystanków, ich odchwaszczaniu, czyszczeniu krat wpustów ulicznych i innych prac porządkowych na zlecenie oraz utrzymanie zimowe ulic, chodników, parkingów i przystanków komunikacyjnych, polegające na utrzymaniu pogotowia zimowego, usuwaniu skutków zimy na drogach publicznych i przystankach oraz ich sprzątaniu pozimowym. 2.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa SWZ wraz z załącznikami.