2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, implementeren en onderhouden van een Identity and Access Management-systeem
Beschreibung: De scope van de Opdracht omvat het leveren, implementeren, configureren en beheren van een IAM-oplossing, inclusief de migratie vanuit de huidige autorisatiestructuur uit G4Gem (dit is een database waarin dat geregistreerd staat), de inrichting volgens het functioneel ontwerp en het realiseren van de benodigde integraties. Het IAM-systeem dient in ieder geval de volgende componenten en integraties te omvatten: • Componenten: IDU-automatisering (instroom, doorstroom, uitstroom), aanvragen/goedkeuren/mandateren van Procesrollen en los aan te vragen autorisaties, autorisatiebeheer van Autorisaties, Procesrollen en HR-attributen. Integraties: HR-systeem YouForce, Active Directory (AD), ITSM Topdesk, e-mail-voorziening, datapakhuis en Microsoft Entra ID voor SSO. Zie aanbestedingsdocumenten. Het IAM-systeem wordt ingezet voor circa 3.000 identiteiten, met een bandbreedte van 20% meer of minder identiteiten. Inactieve identiteiten worden niet in rekening gebracht. Wij ramen de totale waarde van deze Opdracht over de volledige contractduur inclusief eventuele verlengingsopties (18 jaar, zie paragraaf 2.8) op een bedrag tussen € 850.000 en € 2.000.000 (exclusief btw). Met deze raming willen wij een zo goed mogelijk beeld geven van de omvang van de Opdracht. Het betreft slechts een inschatting, u kunt hier geen rechten aan ontlenen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2026-198
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht omvat het leveren, implementeren, configureren en beheren van een IAM-oplossing, inclusief de migratie vanuit de huidige autorisatiestructuur uit G4Gem, de inrichting volgens het functioneel ontwerp en het realiseren van de benodigde integraties. Het IAM-systeem dient in ieder geval de volgende componenten en integraties te omvatten: • Componenten: IDU-automatisering (instroom, doorstroom, uitstroom), aanvragen/goedkeuren/mandateren van Procesrollen en los aan te vragen autorisaties, autorisatiebeheer van Autorisaties, Procesrollen en HR-attributen. Integraties: HR-systeem YouForce, Active Directory (AD), ITSM Topdesk, e-mail-voorziening, datapakhuis en Microsoft Entra ID voor SSO. Zie aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst die wordt aangegaan voor de uitvoering van de Opdracht geldt voor een initiële duur van zes (6) jaar. Na deze periode kunnen wij de Overeenkomst vier (4) keer eenzijdig verlengen met een periode van één (1) jaar. Aansluitend zijn er acht (8) verdere verlengingsopties van elk één (1) jaar mogelijk, tot een maximale looptijd van achttien (18) jaar. Zie aanbestedingsdocumenten.