2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten EA2025-05
Beschreibung: Een Europese aanbesteding inzake het verrichten van Accountantsdiensten ten behoeve van Opdrachtgever De opdracht heeft betrekking op de wettelijk voorgeschreven werkzaamheden zoals onder andere: • De controle van de jaarrekening; • De interim-controle; • De controle op de verantwoording van Single Information Audit (SISA); • De controle op de verantwoording van de Wet Normering Topinkomens (WNT); • De natuurlijke advies functie. De in te dienen totaalprijs dient te liggen binnen de bandbreedte van € 70.000,- (de minimumprijs) tot en met € 105.000,- (de maximumprijs) voor de uitvoering van het totaal van de omschreven werkzaamheden per jaar.
Interne Kennung: EA2025-05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Accountantsdiensten Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie beschrijvend document