447930-2026 - Ergebnis
Niederlande – Computeranlagen und Zubehör – Levering ICT Hardware met minicompetitie voor Stichting SchOOL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering ICT Hardware met minicompetitie voor Stichting SchOOL
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is om raamovereenkomsten te sluiten met maximaal drie contractpartijen, die in staat zijn om alle ICT Hardware te leveren die in de komende jaren binnen het primaire proces (basisonderwijs) van SchOOL benodigd is. Zie offerteaanvraag
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie offerteaanvraag. Zie offerteaanvraag
Interne Kennung1