See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż energii elektrycznej wraz z odkupem dla Akademii Górniczo - Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Uniwersytetu Rolniczego, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie na rok 2027 oraz w prawie opcji na rok 2028 - KC-DE-zp.25.111.2026
Beschreibung: Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024.1320 ze zm.) Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, została upoważniona do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w imieniu i na rzecz Uczelni Wyższych : - Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków - Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, al. Mickiewicza 21, 31-120 Kraków - Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, plac Jana Matejki 13, 31-057 Kraków - Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, ul. Kanonicza 25, 31-002 Kraków Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027 wraz z prawem opcji w okresie 01.01.2028r. do 31.12.2028r., zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (dalej: PE) przez Akademię Górniczo – Hutniczą w Krakowie, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, do punktów odbioru energii elektrycznej. Niniejsze zamówienie nie obejmuje usług dystrybucji energii elektrycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający lokalizacje oraz opis punktów odbioru energii elektrycznej, zawarty jest w załączniku SWZ. PRAWO OPCJI Wykonanie przedmiotu umowy w zakresie dostawy energii elektrycznej w terminie od 01/01/2028r. do 31/12/2028r. objęte jest prawem opcji, co oznacza, że wykonanie przedmiotu umowy nastąpi na następujących zasadach: a) Gwarantowany zakres przedmiotu umowy: dostawa energii elektrycznej obejmuje okres od 01/01/2027r. do 31/12/2027r. b) najpóźniej w terminie do 7 dni od daty podpisania umowy Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji.
Vorherige Bekanntmachung: 265760-2026
Interne Kennung: KC-DE-zp.25.111.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024.1320 ze zm.) Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, została upoważniona do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w imieniu i na rzecz Uczelni Wyższych : - Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków - Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, al. Mickiewicza 21, 31-120 Kraków - Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, plac Jana Matejki 13, 31-057 Kraków - Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, ul. Kanonicza 25, 31-002 Kraków Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027 wraz z prawem opcji w okresie 01.01.2028r. do 31.12.2028r., zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (dalej: PE) przez Akademię Górniczo – Hutniczą w Krakowie, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, do punktów odbioru energii elektrycznej. Niniejsze zamówienie nie obejmuje usług dystrybucji energii elektrycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający lokalizacje oraz opis punktów odbioru energii elektrycznej, zawarty jest w załączniku do SWZ PRAWO OPCJI Wykonanie przedmiotu umowy w zakresie dostawy energii elektrycznej w terminie od 01/01/2028r. do 31/12/2028r. objęte jest prawem opcji, co oznacza, że wykonanie przedmiotu umowy nastąpi na następujących zasadach: a) Gwarantowany zakres przedmiotu umowy: dostawa energii elektrycznej obejmuje okres od 01/01/2027r. do 31/12/2027r. b) najpóźniej w terminie do 7 dni od daty podpisania umowy Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI Wykonanie przedmiotu umowy w zakresie dostawy energii elektrycznej w terminie od 01/01/2028r. do 31/12/2028r. objęte jest prawem opcji, co oznacza, że wykonanie przedmiotu umowy nastąpi na następujących zasadach: a) Gwarantowany zakres przedmiotu umowy: dostawa energii elektrycznej obejmuje okres od 01/01/2027r. do 31/12/2027r. b) najpóźniej w terminie do 7 dni od daty podpisania umowy Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji.