447992-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – RZP-21-AK - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku cz. 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRZP-21-AK - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku cz. 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem są „Dostawy asortymentu jednorazowego użytku II” zwane dalej „artykułami” w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym integralną część SWZ.
Interne KennungRZP-21/AK/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Higiena ciała - RZP-21/AK/2026
BeschreibungRZP-21-AK - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 1 - Zestawy spirometryczne
Interne KennungPakiet nr 1 - Zestawy spirometryczne
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Jednorazowe łyżki do laryngoskopów - RZP-21/AK/2026
BeschreibungRZP-21-AK - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 2 - Jednorazowe łyżki do laryngoskopów
Interne KennungPakiet nr 2 - Jednorazowe łyżki do laryngoskopów
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Stabilizatory zewnętrzne nosa - RZP-21/AK/2026
BeschreibungRZP-21-AK - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 3 - Stabilizatory zewnętrzne nosa
Interne KennungPakiet nr 3 - Stabilizatory zewnętrzne nosa
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Szyny do palców - RZP-21/AK/2026
BeschreibungRZP-21-AK - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 4 - Szyny do palców
Interne KennungPakiet nr 4 - Szyny do palców
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 - Pojemniki do zbiórki ostrych narzędzi - RZP-21/AK/2026
BeschreibungRZP-21-AK - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 5 - Pojemniki do zbiórki ostrych narzędzi
Interne KennungPakiet nr 5 - Pojemniki do zbiórki ostrych narzędzi
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 - Pętle jednorazowe do usuwania woszczyny - RZP-21/AK/2026
BeschreibungRZP-21-AK - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 6 - Pętle jednorazowe do usuwania woszczyny
Interne KennungPakiet nr 6 - Pętle jednorazowe do usuwania woszczyny
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 - Jednorazowe wzierniki, kapturki - RZP-21/AK/2026
BeschreibungRZP-20-AK - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 7 - Jednorazowe wzierniki, kapturki
Interne KennungPakiet nr 7 - Jednorazowe wzierniki, kapturki
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 - Maski i nebulizatory - RZP-21/AK/2026
BeschreibungRZP-21-AK - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 8 - Maski i nebulizatory
Interne KennungPakiet nr 8 - Maski i nebulizatory
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9 - Elektrody - RZP-21/AK/2026
BeschreibungRZP-21-AK - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 9 - Elektrody
Interne KennungPakiet nr 9 - Elektrody
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10 - Ostrza do strzygarki - RZP-21/AK/2026
BeschreibungRZP-21-AK - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 10 - Ostrza do strzygarki
Interne KennungPakiet nr 10 - Ostrza do strzygarki