See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usług medycznych w trybie konkursu ofert na: badania diagnostyczne, konsultacji specjalistycznych oraz badań dodatkowych zgodnie z załącznikiem nr 1 – opis przedmiotu zamówienia dla potrzeb Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej w Lublinie. Nr sprawy: ZP/RWKL/41/2025.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup usług medycznych w trybie konkursu ofert na: badania diagnostyczne, konsultacje specjalistyczne oraz badania dodatkowe zgodnie z załącznikiem nr 1 – opis przedmiotu zamówienia dla potrzeb Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej w Lublinie. Nr sprawy: ZP/RWKL/41/2025, realizowanych na podstawie Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 14 lutego 2025 r., w sprawie trybu udzielenia zamówień na badania diagnostyczne i konsultacje specjalistyczne (Dz. U. 2025.209 z dnia 2025.02.19.), 2.Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 1. 3.Kod CPV - 85121000-3 Usługi medyczne. 4.Szacunkowa wartość przedmiotu zamówienia brutto: 4 734 000,00 PLN - zamówienie podstawowe. 5.Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w zakresie do 140% zamówienia podstawowego. Wykonawca zobowiązany jest wykonać badania lub konsultacje specjalistyczne na poziomie cen jednostkowych zaoferowanych w formularzu cenowym. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych badań, zgodnie z zawartą umową, za które Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. Prawo opcji może być zastosowane wyłącznie w przypadku wyczerpania wartości umowy brutto (zamówienie podstawowe). Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności potrzeb Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Ceny jednostkowe poszczególnych badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych wykazanych w załączniku nr 1 do oferty są cenami brutto i pozostają niezmienione w okresie trwania umowy.
Interne Kennung: ZP/RWKL/41/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup usług medycznych w trybie konkursu ofert na: badania diagnostyczne, konsultacje specjalistyczne oraz badania dodatkowe zgodnie z załącznikiem nr 1 – opis przedmiotu zamówienia dla potrzeb Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej w Lublinie. Nr sprawy: ZP/RWKL/41/2025.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup usług medycznych w trybie konkursu ofert na: badania diagnostyczne, konsultacje specjalistyczne oraz badania dodatkowe zgodnie z załącznikiem nr 1 – opis przedmiotu zamówienia dla potrzeb Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej w Lublinie. Nr sprawy: ZP/RWKL/41/2025, realizowanych na podstawie Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 14 lutego 2025 r., w sprawie trybu udzielenia zamówień na badania diagnostyczne i konsultacje specjalistyczne (Dz. U. 2025.209 z dnia 2025.02.19.), 2.Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 1. 3.Kod CPV - 85121000-3 Usługi medyczne. 4.Szacunkowa wartość przedmiotu zamówienia brutto: 4 734 000,00 PLN - zamówienie podstawowe. 5.Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w zakresie do 140% zamówienia podstawowego. Wykonawca zobowiązany jest wykonać badania lub konsultacje specjalistyczne na poziomie cen jednostkowych zaoferowanych w formularzu cenowym Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych badań, zgodnie z zawartą umową, za które Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. Prawo opcji może być zastosowane wyłącznie w przypadku wyczerpania wartości umowy brutto (zamówienie podstawowe). Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności potrzeb Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Ceny jednostkowe poszczególnych badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych wykazanych w załączniku nr 1 do oferty są cenami brutto i pozostają niezmienione w okresie trwania umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w zakresie do 140% zamówienia podstawowego. Wykonawca zobowiązany jest wykonać badania lub konsultacje specjalistyczne na poziomie cen jednostkowych zaoferowanych w formularzu cenowym Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych badań, zgodnie z zawartą umową, za które Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. Prawo opcji może być zastosowane wyłącznie w przypadku wyczerpania wartości umowy brutto (zamówienie podstawowe). Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności potrzeb Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Ceny jednostkowe poszczególnych badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych wykazanych w załączniku nr 1 do oferty są cenami brutto i pozostają niezmienione w okresie trwania umowy.