See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami część 1-4”
Beschreibung: Wykonawca zobowiązany jest do wykonania czynności zgodnie z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, Uchwałą nr XVII/161/25 Rady Miasta Zabrze z dnia 28 kwietnia 2025 r. w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Zabrze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 623422-2025
Interne Kennung: ZP.340.28.II-16.2025.OZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 1
Beschreibung: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 1
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 3
Beschreibung: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 3
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 4
Beschreibung: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 4
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 5
Beschreibung: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 5
Interne Kennung: Część 4