2. Verfahren
Verfahren
Titel: Estakáda a dopravní řešení T1
Beschreibung: Realizace stavby Úprava stávající a návrh nové estakády. Účelem stavby Úprava stávající a návrh nové estakády je snaha rozdělit dopravní proudy a oddělit individuální dopravu, čímž dojde ke zvýšení odolnosti dopravního systému proti nenadálým situacím. Součástí stavby je prodloužení plošiny před Terminálem 2 až k nově plánovanému prstu D Terminálu 2 a převedení dopravy odjíždějící z úrovně odletů Terminálu 2 (stávající plošiny) až k napojení na ulici Aviatickou do nadzemní úrovně. S tím je spojená úprava dalších komunikací především na nájezdu na estakádu před Terminálem 1 a v oblasti ulic Schengenská a Jana Kašpara včetně vybudování nové okružní křižovatky. Součástí Plnění je i soubor konstrukcí pod estakádou, které funkčně přináleží souvisejícím projektům, zejména pak Rozšíření Terminálu 2, Skywalk, Železniční tunely navazující na železniční stanici LVH a dále Propojení společných nosných konstrukcí a základových konstrukcí se sloupy a základy estakády. Bližší specifikace je uvedena v přílohách ZD.
Interne Kennung: 0229009728
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221110 Bau von Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si v souladu s § 100 odst. 3 dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (v této Smlouvě jako „ZZVZ“) vyhrazuje právo (dále jen „Opce“) zadat Dodavateli provedení nových stavebních prací, jejichž předpokládaný rozsah je specifikován v Příloze č. 9 Smlouvy (dále jen „Předmět Opce“). Předmět Opce se týká zejména realizace zpevněných a nezpevněných ploch a dalších s tím souvisejících prací. Neuplatnění Opce nezakládá Dodavateli nárok na náhradu škody, ušlý zisk, náhradu nevyužitých kapacit ani jinou kompenzaci.