448062-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Technické služby v Púchovskej doline pre roky 2026 až 2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technické služby v Púchovskej doline pre roky 2026 až 2029
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb v oblasti nakladania s odpadmi v obciach Púchovskej doliny. Ide predovšetkým o služby súvisiace so zneškodnením odpadov uložením na skládke (skládkovaním).
Interne Kennung: TS_PU_04_2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511400 Altpapiersammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90513300 Verbrennung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Technické služby v Púchovskej doline pre roky 2026 až 2029 - Lazy pod Makytou
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb v oblasti nakladania s odpadmi v obci Lazy pod Makytou. Ide predovšetkým o služby súvisiace so zneškodnením odpadov uložením na skládke (skládkovaním). Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: TS_PU_04_2026_La
Los: LOT-0002
Titel: Technické služby v Púchovskej doline pre roky 2026 až 2029 - Dohňany
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb v oblasti nakladania s odpadmi v obciach Púchovskej doliny. Ide predovšetkým o služby súvisiace so zneškodnením odpadov uložením na skládke (skládkovaním). Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: TS_PU_04_2026_DO
Los: LOT-0003
Titel: Technické služby v Púchovskej doline pre roky 2026 až 2029 - Lúky
Interne Kennung: TS_PU_04_2026_LU
Los: LOT-0004
Titel: Technické služby v Púchovskej doline pre roky 2026 až 2029 - Lysá pod Makytou
Interne Kennung: TS_PU_04_2026_LY
Los: LOT-0005
Titel: Technické služby v Púchovskej doline pre roky 2026 až 2029 - Mestečko
Interne Kennung: TS_PU_04_2026_ME
Los: LOT-0006
Titel: Technické služby v Púchovskej doline pre roky 2026 až 2029 - Vydrná
Interne Kennung: TS_PU_04_2026_VY
Los: LOT-0007
Titel: Technické služby v Púchovskej doline pre roky 2026 až 2029 - Záriečie
Interne Kennung: TS_PU_04_2026_ZA
Los: LOT-0008
Titel: Technické služby v Púchovskej doline pre roky 2026 až 2029 - Združenie obcí Púchovská dolina
Interne Kennung: TS_PU_04_2026_ZO