2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, dostawa, instalacja i uruchomienie hybrydowego systemu radiołączności cyfrowej jako zadania pn. „Budowa systemu cyfrowej łączności radiowej z pojazdami transportu zbiorowego” w zakresie projektu pn. Infrastruktura zrównoważonej mobilności miejskiej w Gdyni” w ramach ZIT w programie FEnIKS 2021-2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie oraz obsługa elementów systemu radiołączności cyfrowej wraz z opracowaniem projektu hybrydowego systemu cyfrowej łączności trankingowej w standardzie DMR Tier III Simulcast oraz TETRA Simulcast.(zwanego dalej SRC).
Interne Kennung: ZKM/ZP/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaprojektowanie, dostawa, instalacja i uruchomienie hybrydowego systemu radiołączności cyfrowej jako zadania pn. „Budowa systemu cyfrowej łączności radiowej z pojazdami transportu zbiorowego” w zakresie projektu pn. „Infrastruktura zrównoważonej mobilności miejskiej w Gdyni” w ramach ZIT w programie FEnIKS 2021-2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie oraz obsługa elementów systemu radiołączności cyfrowej wraz z opracowaniem projektu hybrydowego systemu cyfrowej łączności trankingowej w standardzie DMR Tier III Simulcast oraz TETRA Simulcast.(zwanego dalej SRC)