See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OGŁOSZENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU POSTĘPOWANIA KONKURSOWEGO W TRYBIE KONKURSU OFERT NA UDZIELANIE KOMPLEKSOWYCH ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH
Beschreibung: Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej odpowiednio do swoich kwalifikacji z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej przez lekarzy specjalistów w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii SPZOZ w Kielcach. Kod CPV 85121200-5: Specjalistyczne usługi medyczne.
Interne Kennung: IDP.0245.4.2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: idp.0245.4.2026