448190-2026 - Ergebnis
Belgien – Betriebsprüfung – Aanstelling van een externe opleidingsauditor 2027- 2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAanstelling van een externe opleidingsauditor 2027- 2030
BeschreibungDit betreft het beoordelen van kwaliteit van graduaatsopleidingen professionele bacheloropleidingen d.m.v. opleidingsaudits
Interne KennungPPP1EI-119/6069/2602
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
LosLOT-0001
TitelAanstelling van een externe opleidingsauditor
BeschreibungAanstelling van een externe opleidingsauditor
Interne Kennung2602_1
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP1EI-119/6069/2602
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212000 Auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2602_1