See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fabota, Hotat en Davé-site te Leuven
Beschreibung: Het betreft een opdracht van diensten met als voorwerp: De studieopdracht, zijnde een stedenbouwkundige studie van de grotere site (bouwblok) en een renoveerbaarheidsstudie van de gebouwen in eigendom van Dijledal; De architectuuropdracht met inbegrip van alle studies stabiliteit en technieken van de te renoveren en/of nieuw te bouwen sociale woningen van Dijledal: • Riddersstraat 35 – 37 – 39 – 41 – 49 (‘Fabota’) • Riddersstraat 43 – 45 – 47 (‘Hotat’) • Riddersstraat 65 (‘Davé’)
Interne Kennung: PPP0NW-337/6126/2023/041
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2023/041_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung