See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EDUCATIONELE APPARATUUR ROND OPTISCHE DETECTIE EN SIGNAALANALYSE
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: EDUCATIONELE APPARATUUR ROND OPTISCHE DETECTIE EN SIGNAALANALYSE. Toelichting: Deze aanbesteding omvat de aankoop van educationele apparatuur geschikt voor het geven van trainingen rond het gebruik van fotonica in verschillende toepassingsdomeinen (telecommunicatie, agrofood, medische wereld, multimedia, etc). De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “OPTISCHE SPECTROSCOPIE’’ Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij volgende opstellingen: 1.1 Compacte opstelling voor het meten van Absorptie (A), Emissie (E), Reflectie (R) of Transmissie (T) spectra met hoge resolutie voor zichtbare golflengten (1 stuk) 1.2 Compacte opstelling voor het meten van A/E/R/T spectra met lage resolutie (1 stuk) 1.3 Compacte opstelling voor het meten van A/E/R/T spectra voor infrarode golflengten (1 stuk) 1.4 Compacte opstelling voor het meten van Raman spectra (1 stuk) Perceel 2 “GOLFVORM ANALYSE” Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij volgende opstellingen: 2.1 Oscilloscoop (8 stuks) Perceel 3 “FIBRE-BRAGG INTERROGATOR” Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij volgende opstellingen: 3.1 Interrogator voor Bragg roosters in optische sensoren (2 stuks) Perceel 4 “HIGH-END OPTISCHE SPECTROSCOPIE” Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij volgende opstellingen: 4.1 Optische spectrum analyser (4 stuks) Leveringsplaats: Vrije Universiteit Brussel – Photonics Campus Gooik Vollezelestraat 46 - 48 1755 Pajottegem
Interne Kennung: PPP0NS-885/5254/VUB/2025/TONA/003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OPTISCHE SPECTROSCOPIE
Beschreibung: Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij volgende opstellingen: 1.1 Compacte opstelling voor het meten van Absorptie (A), Emissie (E), Reflectie (R) of Transmissie (T) spectra met hoge resolutie voor zichtbare golflengten (1 stuk) 1.2 Compacte opstelling voor het meten van A/E/R/T spectra met lage resolutie (1 stuk) 1.3 Compacte opstelling voor het meten van A/E/R/T spectra voor infrarode golflengten (1 stuk) 1.4 Compacte opstelling voor het meten van Raman spectra (1 stuk)
Interne Kennung: VUB/2025/TONA/003_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38636000 Optische Fachinstrumente
Los: LOT-0002
Titel: GOLFVORM ANALYSE
Beschreibung: Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij volgende opstellingen: 2.1 Oscilloscoop (8 stuks)
Interne Kennung: VUB/2025/TONA/003 2_2
Los: LOT-0003
Titel: FIBRE-BRAGG INTERROGATOR
Beschreibung: Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij volgende opstellingen: 3.1 Interrogator voor Bragg roosters in optische sensoren (2 stuks)
Interne Kennung: VUB/2025/TONA/003 3_3
Los: LOT-0004
Titel: HIGH-END OPTISCHE SPECTROSCOPIE
Beschreibung: Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij volgende opstellingen: 4.1 Optische spectrum analyser (4 stuks)
Interne Kennung: VUB/2025/TONA/003 4_4