448211-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Chirurgische Instrumente – Dodávky spotřebního materiálu pro robotický systém da Vinci X
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky spotřebního materiálu pro robotický systém da Vinci X
BeschreibungUzavření rámcové kupní smlouvy s vybraným dodavatelem na průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu k robotickému systému da Vinci X.
Interne Kennung019C202600PK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenUvedeno v zadávací dokumentaci.