448213-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Implantate – Dostawa implantów do zespoleń kości (wraz z użyczeniem oprzyrządowania do implantów na czas trwania umowy dla SP ZOZ w Kraśniku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa implantów do zespoleń kości (wraz z użyczeniem oprzyrządowania do implantów na czas trwania umowy dla SP ZOZ w Kraśniku.
BeschreibungDostawa implantów do zespoleń kości (wraz z użyczeniem oprzyrządowania do implantów na czas trwania umowy dla SP ZOZ w Kraśniku.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet I
BeschreibungPakiet I
LosLOT-0002
TitelPakiet II
BeschreibungPakiet II
LosLOT-0003
TitelPakiet III
BeschreibungPakiet III
LosLOT-0004
TitelPakiet IV
BeschreibungPakiet IV
LosLOT-0005
TitelPakiet V
BeschreibungPakiet V
LosLOT-0006
TitelPakiet VI
BeschreibungPakiet VI