448216-2025 - Ergebnis
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Software Broker
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSoftware Broker
BeschreibungDe scope van de opdracht bevat de (advies op de) aanschaf, levering, verlenging, vervanging en/of vernieuwing, uitbreiding en onderhoud van licenties en gebruiksrechten. Daarnaast behoudt GGD-VRD de mogelijkheid om opdrachtnemer advies op te vragen ten behoeve van de inkoop en aanschaf van licenties (losse adviesaanvragen). Voor deze aanbesteding hebben we de volgende hoofddoelstelling voor ogen: het verwerven van het (recht) op onderhoud en gebruik van bestaande licenties. Zie aanbestedingsdocumenten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptiejaren: drie (3) x twaalf (12) maanden.