448238-2025 - Ergebnis
Polen – Bau von Krankenhauseinrichtungen – Rozbudowa i przebudowa budynków A i D Szpitala Specjalistycznego Profamilia przy ul. Witolda 6b w Rzeszowie wraz z infrastrukturą techniczną
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa i przebudowa budynków A i D Szpitala Specjalistycznego Profamilia przy ul. Witolda 6b w Rzeszowie wraz z infrastrukturą techniczną
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejącego budynku szpitala (segment A i D) o segment A2 z pomieszczeniami przeznaczonymi dla chirurgii onkologicznej, w tym blokiem operacyjnym z salą wybudzeń, oddziałem łóżkowym chirurgii onkologicznej, oddziałem łóżkowym chirurgii onkologicznej urologicznej i ginekologicznej, oddziałem dziennym chemioterapii, pracownią leku cytostatycznego oraz strefami wypoczynkowymi pacjenta wraz z przebudową i zabezpieczeniem istniejących urządzeń budowlanych kolidujących z projektowaną rozbudową, w tym: - zabezpieczenie i przebudowa istniejących kolidujących z projektowaną rozbudową instalacji oświetlenia terenu; - zabezpieczenie i przebudowa istniejących kolidujących z projektowaną rozbudową instalacji zasilającej do budynku E - budowa kontenerowej stacji transformatorowej wraz z agregatem prądotwórczym; - wykonanie zewnętrznej instalacji elektrycznej zasilania budynku A2 ze stacji transformatorowej; - budowa przyłączy kanalizacji deszczowej; - budowa zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej; - budowa i przebudowa zewnętrznej instalacji wodociągowej; - przebudowa układu komunikacji kołowej (w tym przebudowa drogi pożarowej) i pieszej- odboje przy projektowanym budynku, dojścia do budynku, likwidacja części miejsc postojowych, wykonanie dwóch nowych miejsc postojowych dla osób z niepełnosprawnościami. 2. Charakterystyczne parametry techniczne/ Bilans powierzchni netto, całkowitej, użytkowej, kubatury obiektu: - Powierzchnia użytkowa [m2] 3736,85m2 - Kubatura brutto [m3] ~18 668,35m3 - Powierzchnia całkowita rozbudowy [m2] 4417,12m2 UWAGA!!! 1. Przedmiotem postępowania nie jest budowa przyłącza cieplnego. Budowa przyłącza cieplnego objęta będzie osobną procedurą na podstawie umowy między Zamawiającym i MPEC Rzeszów; 2. Pozwolenie na budowę może ulec zmianie w trakcie trwania inwestycji bez wpływu na zakres przedmiotowy jej realizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa : a) dokumentacja projektowa, Specyfikacja/e techniczna wykonania i odbioru robót budowanych (zwana dalej: STWiORB), przedmiar robót (pomocniczo); b) projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami. 3. Informacje dotyczące wizji lokalnej - Zamawiający wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej mającej na celu oględziny miejsca realizacji zamówienia i dostarczenie Wykonawcom wiadomości niezbędnych (których nie da się przekazać w treści dokumentów zamówienia) do prawidłowego przygotowania oferty i skalkulowania jej ceny. - Przewidywany termin wizji lokalnej: dni robocze w przedziale 15.05.2025 r. – 20.05.2025 r. w godzinach 8.00- 14.00. - Zamawiający odrzuci ofertę jeśli oferta została złożona bez odbycia wizji lokalnej. - W celu umówienia wizji lokalnej lub zapoznania się z dokumentacją znajdującą się na miejscu u Zamawiającego należy kontaktować się z osobami wyznaczonymi do komunikowania się z wykonawcami.
Interne Kennung: 1/2025/KPO/ONKO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45215000 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheits- und Sozialwesen, für Krematorien und öffentliche Toiletten, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45215000 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheits- und Sozialwesen, für Krematorien und öffentliche Toiletten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45400000 Baufertigstellung