See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej powyżej progów unijnych prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zakup oprogramowania do rozwoju e-usług w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy z podziałem na 3 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania do rozwoju e-usług w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, z podziałem na następujące części: 1) CZEŚĆ I – zakup oprogramowania „Portalu Pacjenta” w ramach chmurowej platformy usług. 2) CZEŚĆ II - zakup oprogramowania do integracji systemu do produkcji leków cytostatycznych z AMMS, (w poprzednim postępowaniu część V) 3) CZEŚĆ III – zakup oprogramowania do usługi VOICEBOT realizującej funkcje wirtualnej rejestracji zintegrowanej z HIS Zamawiającego Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zostały określone dla każdej CZĘŚCI odrębnie, które stanowią załączniki do SWZ. Umowa o udzielenie zamówienia: dla CZĘŚCI I, III – sporządzono jeden wzór umowy, który zostanie odpowiednio zmodyfikowany zgodnie z treścią oferty Wykonawcy, dla CZEŚCI II – sporządzono jeden wzór umowy, który zostanie odpowiednio zmodyfikowany zgodnie z treścią oferty Wykonawcy,
Vorherige Bekanntmachung: 365218-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138. ust. 2 pkt 2 u.p.z.p. wyznacza 15 dniowy termin składania ofert ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynikająca z możliwości sfinansowania go ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO), Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, projekt pn. „Wdrożenie e-usług w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy”.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1) CZEŚĆ I – zakup oprogramowania „Portalu Pacjenta” w ramach chmurowej platformy usług.
Beschreibung: Zakup oprogramowania „Portalu Pacjenta” w ramach chmurowej platformy usług.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung
Los: LOT-0002
Titel: CZEŚĆ II - zakup oprogramowania do integracji systemu do produkcji leków cytostatycznych z AMMS, (w poprzednim postępowaniu część V)
Beschreibung: Zakup oprogramowania do integracji systemu do produkcji leków cytostatycznych z AMMS, (w poprzednim postępowaniu część V)
Los: LOT-0003
Titel: CZEŚĆ III – zakup oprogramowania do usługi VOICEBOT realizującej funkcje wirtualnej rejestracji zintegrowanej z HIS Zamawiającego
Beschreibung: Zakup oprogramowania do usługi VOICEBOT realizującej funkcje wirtualnej rejestracji zintegrowanej z HIS Zamawiającego