448266-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU II/386 KUŘIM, UL. BLANENSKÁ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU II/386 KUŘIM, UL. BLANENSKÁ
BeschreibungPředmětem zakázky je provedení opravy povrchu silnice II/386 v intravilánu města Kuřim na ul. Blanenská v km 0,460 – 1,420. V rámci stavby bude provedeno celoplošné frézování stávajícího povrchu, sanace v krajích vozovky v tl. 100 mm, spojovací postřik, vyplnění sanací z ACL 16+ a nová obrusná vrstva z ACO 11+ v tl. 50 mm. Součástí stavby je i ošetření pracovních spár, výšková úprava kanalizačních vpustí a provedení vodorovného dopravního značení.
Interne KennungRÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
LosLOT-0001