2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspecteren, onderhouden en leveren van speelvoorzieningen
Beschreibung: Inspecteren, onderhouden en leveren van speelvoorzieningen. Met deze aanbesteding beoogt de gemeente één raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor het inspecteren, onderhouden en het leveren van speelvoorzieningen. De opdracht omvat ruim 200 locaties, waaronder speelterreinen en schoolpleinen, verspreid over de verschillende dorpen binnen de gemeente. Op deze locaties bevinden zich circa 2.000 speelobjecten en speeltoestellen. De aanbestedende dienst raamt de waarde van de opdracht op € 280.000,- exclusief btw. De raamovereenkomst is ten volle benut en eindigt daarmee van rechtswege, op het moment dat de maximale opdrachtwaarde is bereikt. De maximale opdrachtwaarde wordt vastgesteld op basis van de geraamde waarde van de opdracht, vermeerderd met 40%. De maximale waarde betreft €392.000,- exclusief btw. Let op: De maximale opdrachtwaarde is opgenomen omdat dit een wettelijke vereiste betreft bij een raamovereenkomst. Momenteel is geen budget voor de maximale opdrachtwaarde maar enkel voor de geraamde waarde van € 280.000,- exclusief btw. De mogelijkheid tot een uitbreiding van 40% is opgenomen om te voorkomen dat bij beschikbaarstelling van aanvullende middelen gedurende de looptijd een nieuwe aanbestedingsprocedure noodzakelijk wordt. PAWOZ-project De aanbestedende dienst ontvangt vanuit het Rijk diverse subsidies, onder meer ten behoeve van speelvoorzieningen. Gedurende de looptijd van de overeenkomst bestaat de mogelijkheid dat een project wordt uitgevoerd met een geraamde omvang van circa € 60.000. Voor de volledigheid wordt opgemerkt dat dit bedrag reeds is meegenomen in de hiervoor vermelde geraamde opdrachtwaarde Op dit moment is nog niet zeker of dit project daadwerkelijk gedurende deze contractperiode zal worden gerealiseerd. Inschrijvers kunnen aan deze vermelding dan ook geen rechten ontlenen. Indien het project gedurende de looptijd van de overeenkomst wordt uitgevoerd en binnen de scope van deze overeenkomst valt, zal opdrachtnemer de werkzaamheden onder de voorwaarden van deze overeenkomst uitvoeren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie offerteaanvraag.