See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów kodzie 19 12 12 oraz 20 03 07 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. gm. Strawczyn do miejsca zagospodarowania oraz o kodzie 20 03 07 - odpady wielkogabarytowe. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część nr 1: „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn” Szacowana ilość odpadów o kodzie 19 12 12 przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie 1000 Mg (minimalna i gwarantowana ilość odpadów do przekazania wynosi 800 Mg). Podana ilość odpadów, tj. 1000 Mg jest ilością szacunkową, stanowiącą podstawę do obliczenia ceny. Zamawiający dopuszcza przekazanie odpadów w ilościach odbiegających od wskazanego limitu +/- 10%. Rozliczenie następować będzie powykonawczo na podstawie ilości odebranych odpadów. Część nr 2: Sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 - odpady wielkogabarytowe Szacowana ilość odpadów przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie 1000 Mg (minimalna i gwarantowana ilość odpadów do przekazania wynosi 800 Mg). Podana ilość odpadów, tj. 1000 Mg jest ilością szacunkową, stanowiącą podstawę do obliczenia ceny. Zamawiający dopuszcza przekazanie odpadów w ilościach odbiegających od wskazanego limitu +/- 10%. Rozliczenie następować będzie powykonawczo na podstawie ilości odebranych odpadów.
Interne Kennung: PGO/01/03/2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn”
Beschreibung: Część nr 1: „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn” Szacowana ilość odpadów o kodzie 19 12 12 przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie 1000 Mg (minimalna i gwarantowana ilość odpadów do przekazania wynosi 800 Mg). Podana ilość odpadów, tj. 1000 Mg jest ilością szacunkową, stanowiącą podstawę do obliczenia ceny. Zamawiający dopuszcza przekazanie odpadów w ilościach odbiegających od wskazanego limitu +/- 10%. Rozliczenie następować będzie powykonawczo na podstawie ilości odebranych odpadów.
Interne Kennung: Część nr 1 - PGO/01/03/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 - odpady wielkogabarytowe
Beschreibung: Część nr 2: Sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 - odpady wielkogabarytowe Szacowana ilość odpadów przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie 1000 Mg (minimalna i gwarantowana ilość odpadów do przekazania wynosi 800 Mg). Podana ilość odpadów, tj. 1000 Mg jest ilością szacunkową, stanowiącą podstawę do obliczenia ceny. Zamawiający dopuszcza przekazanie odpadów w ilościach odbiegających od wskazanego limitu +/- 10%. Rozliczenie następować będzie powykonawczo na podstawie ilości odebranych odpadów.
Interne Kennung: Część nr 2 - PGO/01/03/2026