2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geluidsanering gemeente Land van Cuijk
Beschreibung: Het project omvat de bouwkundige begeleiding van 927 saneringswoningen. Dit betreft 453 schouwingswoningen met een geluidbelasting van 60 dB of minder en 474 saneringswoningen met een geluidbelasting van 61 dB of meer. De bewoners/eigenaren van deze 474 woningen worden door de ODBN uitgenodigd voor een gevelonderzoek. De woningen van alle bewoners/eigenaren die zich bij de ODBN aanmelden voor het gevelonderzoek dienen onderzocht te worden. €0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71313200 Beratung im Bereich Schallschutz und Raumakustik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71313100 Lärmschutzberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Boxmeer
Beschreibung: Perceel 1 Boxmeer €0
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Cuijk
Beschreibung: Perceel 2 Cuijk €0
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Mill en Sint Hubert
Beschreibung: Perceel 3 Mill en Sint Hubert €0
Interne Kennung: 3
448291-2026 - Mededinging
Nederland – Advies inzake geluidsisolatie- en akoestiek-projecten – Geluidsanering gemeente Land van Cuijk
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71313200 Advies inzake geluidsisolatie- en akoestiek-projecten
Aanvullende classificatie (cpv): 71313100 Advies inzake bestrijding van geluidsoverlast
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Boxmeer
Beschrijving: Perceel 1 Boxmeer €0
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Cuijk
Beschrijving: Perceel 2 Cuijk €0
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Mill en Sint Hubert
Interne identificatiecode: 3