See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów mineralnych do Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Boninie
Beschreibung: Cz. I: Dostawa wapna nawozowego typu NORDKALK STANDARD CAL. Typ wapna nawozowego niezawierającego magnezu: z przerobu skał wapiennych. Odmiana: 04. Składnik podstawowy: węglan wapnia. Zawartość składników nawozowych: CaO ¬ min. 50 %. Parametry fizyczne przesiew <3,15 mm 100%: <2mm>90%. Ilość wapna: 900,00 ton = pięć transportów całosamochodowych). Cz. II: Saletra amonowa 33,5% N zawierająca azot całkowity w formie amonowej N-NH – 16,7% i azotanowej N – NO – 16,8%), gruba granula (95% produktu ma granule o średnicy od 2 do 5 mm) – 120 ton w opakowaniach typu big-bag. Cz. III: Mocznik granulowany z inhibitorem zawierający 46% N, gruba granula (90% produktu ma granule o średnicy od 2 do 4 mm) – 192 tony w opakowaniach typu big-bag; Mocznik granulowany zawierający 46% N, gruba granula (90% produktu ma granule o średnicy od 2 do 4 mm) – 48 ton w opakowaniach typu big-bag
Vorherige Bekanntmachung: 315583-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wapno nawozowe
Beschreibung: Dostawa wapna nawozowego typu NORDKALK STANDARD CAL. Typ wapna nawozowego niezawierającego magnezu: z przerobu skał wapiennych. Odmiana: 04. Składnik podstawowy: węglan wapnia. Zawartość składników nawozowych: CaO ¬ min. 50 %. Parametry fizyczne przesiew <3,15 mm 100%: <2mm>90%. Ilość wapna: 900,00 ton = pięć transportów całosamochodowych).
Menge: 900 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Saletra amonowa
Beschreibung: Saletra amonowa 33,5% N zawierająca azot całkowity w formie amonowej N-NH – 16,7% i azotanowej N – NO – 16,8%), gruba granula (95% produktu ma granule o średnicy od 2 do 5 mm) – 120 ton w opakowaniach typu big-bag
Menge: 120 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Mocznik
Beschreibung: Mocznik granulowany z inhibitorem zawierający 46% N, gruba granula (90% produktu ma granule o średnicy od 2 do 4 mm) – 192 tony w opakowaniach typu big-bag, Mocznik granulowany zawierający 46% N, gruba granula (90% produktu ma granule o średnicy od 2 do 4 mm) – 48 ton w opakowaniach typu big-bag
Menge: 240 Tonnen