See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa oświetlenia na terenie gminy Subkowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi oświetlenia ulic i dróg oraz innych otwartych terenów publicznych za pomocą infrastruktury oświetleniowej, stanowiącej własność Wykonawcy, zwanej dalej „Infrastrukturą”, oraz urządzeń służących do oświetlania miejsc publicznych, ulic i dróg, znajdujących się na terenie gminy Subkowy, funkcjonalnie powiązanych z Infrastrukturą Wykonawcy, zwanych dalej „Majątkiem Zamawiającego” Wykonawca zobowiązuje się do wykonania na rzecz Zamawiającego kompleksowej usługi oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie gminy Subkowy, zwanych dalej „Obszarem”, to jest do podjęcia wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia oświetlenia na tym Obszarze, przy wykorzystaniu dostępnej Infrastruktury i Majątku Zamawiającego ina warunkach określonych w umowie, zwaną dalej „Usługą Kompleksowa”.
Interne Kennung: RK.271.4.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi oświetlenia ulic i dróg oraz innych otwartych terenów publicznych za pomocą infrastruktury oświetleniowej, stanowiącej własność Wykonawcy, zwanej dalej „Infrastrukturą” oraz urządzeń służących do oświetlania miejsc publicznych, ulic i dróg, znajdujących się na terenie gminy Subkowy, funkcjonalnie powiązanych z Infrastrukturą Wykonawcy, zwanych dalej „Majątkiem Zamawiającego”. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania na rzecz Zamawiającego kompleksowej usługi oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie gminy Subkowy, zwanych dalej „Obszarem”, to jest do podjęcia wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia oświetlenia na tym Obszarze, przy wykorzystaniu dostępnej Infrastruktury i Majątku Zamawiającego ina warunkach określonych w umowie, zwaną dalej „Usługą Kompleksowa”.
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen