2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych w Sektorze III Gminy Miasto Świdnica
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych w Sektorze III Gminy Miasto Świdnica”. 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług: 1) odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, z Sektora III Gminy Miasto Świdnica w rozumieniu uchwały, o której mowa w ust. 7 poniżej, 2) zagospodarowania odpadów, o których mowa w pkt 1, 3) realizacja usług i obowiązków związanych z usługami, o których mowa powyżej w pkt 1 i 2, wskazanych w dokumentach zamówienia. 3. Zakres zamówienia obejmuje realizację usług zakwalifikowanych wg Wspólnego Słownika Zamówień do kategorii (kody CPV): 1) 90511000-2 Usługi wywozu odpadów, 2) 90500000-2 Usługi związane z odpadami 3) 90512000-9 Usługi transportu odpadów, 4) 90513100-7 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 5) 90514000-3 Usługi recyklingu odpadów, 6) 90533000-2 Usługi gospodarki odpadami. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację usług względem wszystkich nieruchomości zamieszkałych, czyli takich, w których znajduje się, co najmniej jeden lokal, w którym zamieszkuje co najmniej jeden mieszkaniec oraz wszystkie nieruchomości niezamieszkałe, na których wytwarzane są odpady komunalne, położone w Sektorze III Gminy Miasto Świdnica i pozostające w lokalnym systemie zapewnienia odbioru odpadów komunalnych. 5. Zamawiający szacuje, że w obrębie Sektora III Gminy Miasto Świdnica: 1) zamieszkuje ok. 14 501 mieszkańców, 2) znajduje się około 2 478 nieruchomości zamieszkałych, z czego 525 nieruchomości to nieruchomości jednorodzinne, 3) znajduje się około 486 nieruchomości niezamieszkałych, 4) w ramach świadczonej usługi, w okresie 12 miesięcy, z Sektora III Gminy Miasto Świdnica zostanie odebranych i przekazanych do zagospodarowania łącznie 9 319,20 Mg odpadów komunalnych. 6. Zamawiający zastrzega, iż w trakcie realizacji usługi liczba nieruchomości zamieszkałych, liczba mieszkańców, liczba nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, a co za tym idzie - ilość odpadów komunalnych, może ulec zarówno zwiększeniu jak i zmniejszeniu. Jednocześnie stosownie do treści art. 433 pkt. 4) Pzp Zamawiający gwarantuje, że wielkość strumienia odbieranych odpadów (wszystkich łącznie) nie będzie malała lub wzrastała o więcej niż 5%. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty został w Załączniku nr 11 do SWZ (Załącznik nr 2 do Umowy).
Interne Kennung: P-61/VIII/26 (WPI.271.20.2026)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001