44832-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ummantelungen und Verrohrungen – Dodávky plastových kabelových chrániček
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky plastových kabelových chrániček
BeschreibungČerpání na RD 053-2023 -trubky korugované, RD 054-2023 - trubky PVC hladké, RD 055-2023 -žlaby plastové s víkem, RD 056-2023 - zákrytové desky, pásy, RD 057-2023 - zákrytová fólie za 4. Q 2025
Vorherige Bekanntmachung34468-2022
Interne KennungCM21034
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensČerpání na rámcové dohody specifikované výše za 4.Q 2025.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44164000 Ummantelungen und Verrohrungen
5. Los
LosLOT-0005
TitelČást 5 - plastová zákrytová fólie
BeschreibungČerpání na RD 057-2023 za 4.Q 2025. Počet dílčích smluv za tento kvartál je: 17
Interne KennungCM21034E
LosLOT-0004
TitelČást 4 - plastové zákrytové desky, pásy
BeschreibungČerpání na RD 056-2023 za 4.Q 2025. Počet dílčích smluv za tento kvartál je: 25
Interne KennungCM21034D
LosLOT-0003
TitelČást 3 - kabelové plastové žlaby s víkem
BeschreibungČerpání na RD 055-2023 za 4.Q 2025. Počet dílčích smluv za tento kvartál je: 9
Interne KennungCM21034c
LosLOT-0001
TitelČást 1 - trubky korugované pevné a ohebné
BeschreibungČerpání na RD 053-2023 za 4.Q 2025. Počet dílčích smluv za tento kvartál je: 22
Interne KennungCM21034A
LosLOT-0002
TitelČást 2 - trubky PVC hladké
BeschreibungČerpání na RD 054-2023 za 4.Q 2025. Počet dílčích smluv za tento kvartál je: 28
Interne KennungCM21034b