2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa konserwacji i bieżącego utrzymania w stanie sprawności oświetlenia ulicznego stanowiącego własność Gminy Dąbrowa Górnicza w latach 2025-2027
Beschreibung: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pod nazwą.: „Usługa konserwacji i bieżącego utrzymania w stanie sprawności oświetlenia ulicznego stanowiącego własność Gminy Dąbrowa Górnicza w latach 20252027”. 2. Zakres wykonywanych czynności w ramach konserwacji i bieżącego utrzymania w stanie sprawności oświetlenia ulicznego określony został w paragrafie 2 ustęp 10 projektowanych postanowień umowy – załącznik numer 11 do specyfikacji warunków zamówienia. 3. Zakres rzeczowy konserwacji i bieżącego utrzymania w stanie sprawności oświetlenia ulicznego określony został w: 3.1. załączniku numer 1 do projektowanych postanowień umownych Wykaz punktów świetlnych obejmujących zakres konserwacji 3.2. załączniku numer 2 Wykaz zawierający lokalizację i ilość szaf sterowniczych objętych zakresem ryczałtowej konserwacji do projektowanych postanowień umowy i rozliczany będzie ryczałtowo. 4. Rodzaj prac zlecanych w ramach występujących potrzeb, niezależnie od lokalizacji wymienionej określa załącznik numer 2 specyfikacji warunków zamówienia – rozliczanie na podstawie zleceń i protokołów odbioru faktycznie wykonanych prac. 5. Wykonawca zobowiązany jest, w ciągu 40 dni od daty zawarcia umowy, do dysponowania zapleczem w odległości nie większej niż 15 kilometrów w linii prostej od granic administracyjnych Dąbrowy Górniczej, posiadającym na stanie (do bieżącego wykorzystania według potrzeb) co najmniej: a) 10 słupów aluminiowych anodowanych 8 m w kolorze grafitowym RAL 7015, b) 5 opraw oświetleniowych LED z gniazdem NEMA – 100200 W, c) 5 opraw oświetleniowych LED z gniazdem NEMA – 50100 W, d) 3 oprawy parkowe 46100 W, e) 10 sterowników współpracujących z funkcjonującym na terenie Gminy Dąbrowa Górnicza systemem sterowania (gniazdo NEMA 5 pin lub 7 pin), f) 300 mb. kabli. Stany magazynowe w tym zakresie muszą być uzupełnione do wymaganego minimum przez cały okres obowiązywania umowy. Każdy nowy słup aluminiowy musi posiadać tabliczkę o wymiarach 10 x 15 centymetrów z herbem miasta, która będzie przynitowana do słupa trzema nitami. Słupy wymieniane na nowe (na przykład w przypadku kolizji drogowych) muszą mieć przywrócone naklejki z numerem porządkowym słupa. 6. Wykonawca jest zobowiązany do stałego dysponowania całodobowym Pogotowiem Energetycznym, składającym się z min. 4 osób (posiadających minimum 2 uprawnienia SEP D i minimum 2 uprawnienia SEP E) oraz wyposażone w minimum dwa sprawne podnośniki koszowe. Szczegółowe wymogi w tym zakresie zawarte zostały w paragrafie 2 projektowanych postanowień umownych.
Vorherige Bekanntmachung: 612844-2025
Interne Kennung: ZP.WIN.271.4.40.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pod nazwą.: „Usługa konserwacji i bieżącego utrzymania w stanie sprawności oświetlenia ulicznego stanowiącego własność Gminy Dąbrowa Górnicza w latach 2025- 2027”. 2. Zakres wykonywanych czynności w ramach konserwacji i bieżącego utrzymania w stanie sprawności oświetlenia ulicznego określony został w paragrafie 2 ustęp 10 projektowanych postanowień umowy – załącznik numer 11 do specyfikacji warunków zamówienia. 3. Zakres rzeczowy konserwacji i bieżącego utrzymania w stanie sprawności oświetlenia ulicznego określony został w: 3.1. załączniku numer 1 do projektowanych postanowień umownych Wykaz punktów świetlnych obejmujących zakres konserwacji 3.2. załączniku numer 2 Wykaz zawierający lokalizację i ilość szaf sterowniczych objętych zakresem ryczałtowej konserwacji do projektowanych postanowień umowy i rozliczany będzie ryczałtowo. 4. Rodzaj prac zlecanych w ramach występujących potrzeb, niezależnie od lokalizacji wymienionej określa załącznik numer 2 specyfikacji warunków zamówienia – rozliczanie na podstawie zleceń i protokołów odbioru faktycznie wykonanych prac. 5. Wykonawca zobowiązany jest, w ciągu 40 dni od daty zawarcia umowy, do dysponowania zapleczem w odległości nie większej niż 15 kilometrów w linii prostej od granic administracyjnych Dąbrowy Górniczej, posiadającym na stanie (do bieżącego wykorzystania według potrzeb) co najmniej: a) 10 słupów aluminiowych anodowanych 8 m w kolorze grafitowym RAL 7015, b) 5 opraw oświetleniowych LED z gniazdem NEMA – 100200 W, c) 5 opraw oświetleniowych LED z gniazdem NEMA – 50100 W, d) 3 oprawy parkowe 46100 W, e) 10 sterowników współpracujących z funkcjonującym na terenie Gminy Dąbrowa Górnicza systemem sterowania (gniazdo NEMA 5 pin lub 7 pin), f) 300 mb. kabli. Stany magazynowe w tym zakresie muszą być uzupełnione do wymaganego minimum przez cały okres obowiązywania umowy. Każdy nowy słup aluminiowy musi posiadać tabliczkę o wymiarach 10 x 15 centymetrów z herbem miasta, która będzie przynitowana do słupa trzema nitami. Słupy wymieniane na nowe (na przykład w przypadku kolizji drogowych) muszą mieć przywrócone naklejki z numerem porządkowym słupa. 6. Wykonawca jest zobowiązany do stałego dysponowania całodobowym Pogotowiem Energetycznym, składającym się z min. 4 osób (posiadających minimum 2 uprawnienia SEP D i minimum 2 uprawnienia SEP E) oraz wyposażone w minimum dwa sprawne podnośniki koszowe. Szczegółowe wymogi w tym zakresie zawarte zostały w paragrafie 2 projektowanych postanowień umownych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien