448378-2025 - Wettbewerb
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Data-analyse en inrichting van datastations Ten behoeve van Zorginstituut Nederland
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelData-analyse en inrichting van datastations Ten behoeve van Zorginstituut Nederland
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is het harmoniseren, uitvoeren en doorontwikkelen van de dienstverlening op de implementatieondersteuning voor KIK-V. Dit moet leiden tot: • Een eenduidige methodiek voor integrale implementatiebegeleiding, inclusief expliciete aandacht voor verandermanagement, adviezen over procesaanpassingen bij de zorgaanbieders, en een heldere rolverdeling tussen de betrokken partijen. • Een soepele, stapsgewijze begeleiding van zorgaanbieders, afgestemd op hun specifieke context en data-volwassenheid. • Versnelling en verduurzaming van de inrichting van datastations ten behoeve van KIK-V door actieve ondersteuning bij de keuze voor een datastationleverancier en de inrichting hiervan. • Hogere conversie van implementatie naar daadwerkelijke gegevensuitwisseling met informatie-vragende partijen, met inachtneming van de behoeften en incentives van zowel zorgaanbieders als ketenpartners, en een focus op het wegnemen van belemmeringen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0000