2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych ADP.2301.70.2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i części komputerowych dla Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach podzielony na cztery części. 2. Główny kody CPV : 30200000-1 – Urządzenia komputerowe Pozostałe: 30236000-2 Różny sprzęt komputerowy 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 4. Wykonawca zobowiązany będzie do: 1. transportu przedmiotu zamówienia do budynków Zamawiającego w Kielcach; 2. wniesienia przedmiotu zamówienia do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego; 3. świadczenia bezpłatnego serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji, na zasadach określonych w umowie. 5. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, bez śladów użytkowania, musi pochodzić z bieżącej produkcji tzn. musi być wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 roku i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 6. Dostarczony sprzęt w dniu dostawy musi posiadać kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi (w wersji papierowej) aprobaty techniczne, certyfikaty oraz wszystkie niezbędne dokumenty wymagane przy tego typu sprzęcie; winien być wyposażony we wszystkie elementy (przyłącza, kable, itp.) niezbędne do uruchomienia i pracy u Zamawiającego do celu, dla którego jest zakupywany, bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego. 7. Wszystkie dokumenty załączone do dostarczonego przedmiotu zamówienia muszą być sporządzone w języku polskim w formie drukowanej (instrukcja obsługi dodatkowo na DVD, CD lub pendrive). UWAGA: W przypadku wystąpienia w SWZ lub którymkolwiek załączniku do SWZ nazw producenta sprzętu/urządzenia można zastąpić równoważnym, które nie będą gorsze niż te wskazana w SWZ oraz gwarantować będą zachowanie parametrów i funkcjonalności opisanych w SWZ. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne jest obowiązany wykazać, że oferowany przez niego sprzęt/urządzenia spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Ewentualne występujące w SWZ nazwy (w tym nazwy własne, znaki towarowe, normy oraz sformułowania „np.”), typy i pochodzenie produktów nie są dla Wykonawcy wiążące i nie mają na celu naruszenia ustawy PZP, a jedynie doprecyzowanie oczekiwań jakościowych, funkcjonalnych i technologicznych Zamawiającego. Wszystkie zmiany i odstępstwa nie mogą powodować obniżenia wartości funkcjonalnych i użytkowych sprzętu/urządzenia oraz nie mogą powodować zmniejszenia ich trwałości eksploatacyjnej. Wszystkie planowane rozwiązania równoważne i zamienne muszą być uzgodnione pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych stosownie wraz z jego opisem lub normami. 8. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Ofertą częściowa będzie oferta złożona na jedną lub wszystkie części postępowania. 9. Ofertę należy złożyć, zgodnie ze wzorem formularza ofertowego stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. 10. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. 12. Zamawiający na podstawie art.462 ust.2 PZP żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm podwykonawców (jeżeli są znani) 13. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 14. Powierzenie zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia. 15. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 16. Dostawę należy wykonać z zachowaniem szczególnej staranności, zgodnie z umową oraz niniejszą SWZ. 17. Zamawiający nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych. 18. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 19. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 20. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 21. Do postępowania stosuje się przepisy dotyczące nabywania dostaw. 22. SWZ podpisana przez Kierownika Zamawiającego dostępny jest w formie papierowej w siedzibie Zamawiającego. 23. Zgodnie z art. 310 pkt 1 PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 24. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 PZP. 25. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 PZP. 26. Zmawiający dopuszcza złożenia oferty przez dwa lub więcej podmiotów wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego na zasadach opisanych w treści art. 58 ustawy PZP. 27. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP. 28. System operacyjny zainstalowany w komputerach lub serwerach musi : być w pełni kompatybilny z oferowanym sprzętem, musi być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieaktywowany wcześniej na innych urządzeniach oraz musi pochodzić z legalnego źródła sprzedaży. Ponadto Licencja musi: być przeznaczona do użytku na polskim rynku, musi być nieograniczona w czasie oraz umożliwiać ewentualny upgrade jak również wielokrotną ponowną instalacje systemu z dostarczonych nośników lub z partycji bez potrzeby ręcznego wpisywania klucza licencyjnego Zainstalowany system operacyjny (również po każdorazowej reinstalacji) nie może wymagać aktywacji klucza licencyjnego za pośrednictwem telefonu lub Internetu. Wymagana jest także możliwość przywrócenia stanu fabrycznego systemu operacyjnego i oprogramowania. System operacyjny musi : • być
Interne Kennung: ADP.2301.70.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1
Beschreibung: Dostawa urządzeń i części komputerowych
Interne Kennung: ADP.2301.70.2025 cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2
Interne Kennung: ADP.2301.70.2025 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3
Interne Kennung: ADP.2301.70.2025 cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4
Interne Kennung: ADP.2301.70.2025 cz. 4