448435-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Pflanzen – Přírodní zahrada 5. ZŠ Cheb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřírodní zahrada 5. ZŠ Cheb
BeschreibungPředmětem VZ je modernizace zahrady u objektu 5. ZŠ v Chebu. Koncepce zahrady vychází z metodiky tvorby klimatické / přírodní zahrady. Návrh řešení přírodní zahrady obsahuje tyto prvky: pěstební plochy, vegetační plochy, technické vybavení, mobiliář. Výsadba stromů proběhne v podzimních měsících, výsadba květin bude provedena v jarních měsících. Projekt je spolufinancován z prostředků ze Státního fondu životní prostředí ČR v rámci Národního programu Životní prostředí. Název projektu: Přírodní zahrada 5. ZŠ Cheb, reg. č. 1252000287.
Interne KennungVZa 21/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03451000 Pflanzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 03452000 Bäume
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03452000 Bäume, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona: - vyhrazuje právo v případě, že bude odhalena chyba v projektové dokumentaci, která bude vyžadovat její opravu či upřesnění odpovědným projektantem, prodloužit termín plnění o dobu, která bude nutná na úpravu projektové dokumentace, maximálně však o 20 dnů oproti původnímu termínu; - vyhrazuje právo přerušit dílo v případě mimořádně nepříznivých klimatických podmínek, kterými se myslí počasí, za kterého nelze dodržet technologický postup výstavby, a vnější přírodní (povětrností, atmosférické) vlivy, které dočasně znemožňují dodavateli realizovat dílo smluveným způsobem, např. dlouhodobý déšť, přívalové deště, krupobití, sněžení, mráz nebo teploty pod 5 °C, vichřice v délce trvání alespoň 7 dnů. Mimořádně nepříznivé klimatické podmínky budou zaznamenány v písemném protokolu. Termín pro dokončení díla bude možné prodloužit pouze o takovou dobu, po kterou trvaly nepříznivé klimatické podmínky, a nebylo možné práce provádět; - vyhrazuje právo přerušit dílo zimní přestávkou v termínu od 01.12. do 31.03. příslušného roku z důvodu nemožnosti provádění prací s ohledem na technologické postupy. O zimní přestávce rozhoduje zadavatel na návrh dodavatele případně i bez návrhu. O počátku zimní přestávky bude sepsán písemný protokol, do kterého budou uvedeny důvody, proč byly práce přerušeny. Termín přerušení prací lze v případě příznivých klimatických podmínek zkrátit či upravit po dohodě s dodavatelem. O zkrácení či úpravě doby přerušení díla rozhoduje zadavatel na návrh dodavatele případně i bez návrhu. O ukončení přerušení díla bude sepsán písemný protokol. Termín pro dokončení díla bude možné prodloužit pouze o takovou dobu, po kterou trvala zimní přestávka, a nebylo možné práce provádět; - vyhrazuje právo prodloužit termín pro dokončení díla v případě, že archeologický průzkum bude vyžadovat zastavení všech prací pro zajištění nálezů mimořádně historické hodnoty anebo nebude možno práce vykonávat z důvodu provádění archeologického průzkumu většího rozsahu, který je v kolizi s harmonogramem provádění stavebních prací. Doba, po kterou budou zastaveny práce z důvodu archeologického průzkumu, bude zaznamenána v písemném protokolu. Termín pro dokončení díla bude možné prodloužit pouze o takovou dobu, po kterou trval archeologický průzkum, a nebylo možné práce provádět. Tato skutečnost bude zaznamenána v písemném protokolu a stvrzena podpisy zadavatele a dodavatele. - vyhrazuje právo změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena cena o příslušné navýšení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH. Změny ve smlouvě lze činit pouze formou písemného dodatku ke smlouvě, uzavřeného mezi zadavatelem a dodavatelem.