See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: zimowe utrzymanie dróg powiatowych położonych na terenie powiatu biłgorajskiego w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029.
Beschreibung: 5.1 Przedmiotem zamówienia jest: zimowe utrzymanie dróg powiatowych położonych na terenie powiatu biłgorajskiego w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029. Usługi polegać będą na: - mechanicznym udrażnianiu, oczyszczaniu (śnieg, błoto pośniegowe, lód) dróg powiatowych, - usuwaniu śniegu i lodu oraz zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg powiatowych. 5.2 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na wykonanie jednego, dwóch, trzech lub wszystkich zadań wyszczególnionych w SWZ. 5.2.1 Przedmiot zamówienia składa się z dwudziestu jeden zadań. Zadania w Obwodzie Drogowym Nr 1 Biłgoraj. Zadanie 1 Nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy, ładowność piaskarki min. 6 ton, samochód: dwie osie, moc silnika min. 200 KM – teren działania głównie ulice miasta Biłgoraja – 500 godz.; Zadanie 2: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy, ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie, moc silnika min. 300 KM – teren działania głównie gmina Biłgoraj – 12 000 km; Zadanie 3: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania głównie gmina Tereszpol – 10 000 km; Zadanie 4: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy, ładowność piaskarki min. 8 ton samochód: trzy osie, moc silnika 300 KM. Zapewnienie placu składowego przez Wykonawcę w okolicy Józefowa, załadunek przez Wykonawcę . Teren działania głównie gmina Józefów – 12 000 km; Zadanie 5: nośnik pługa ciężkiego bocznego z pługiem, całość Wykonawcy, samochód o ład. min 11 ton, trzy osie, moc silnika min. 300 KM Teren działania głównie gmina Biłgoraj, Tereszpol, Józefów – 3 000 km; Zadanie 6: ładowarka o poj. Łyżki 3 – 3,5 m³ głównie do wymieszania mieszanki na bazie w Biłgoraju – 90 godz. Zadanie 7: - ładowarka o poj. łyżki 0,4– 0,6 m³ głównie do wymieszania mieszanki na bazie w Józefowie - 30 godz. - równiarka teren działania głównie gm. Józefów – 70 godz. Zadanie 8: równiarka – 80 godz. Zadania w Obwodzie Drogowym Nr 2 Tarnogród Zadanie 9: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania głównie gm.:, Potok Górny, Księżpol, Biszcza – 12 000 km; Zadanie 10: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania głównie gm.: Potok Górny, Księżpol, Biszcza – 12 000 km; Zadanie 11: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania głównie gm.: Tarnogród, Obsza, Łukowa, i Aleksandrów – 12 000 km; Zadanie 12: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania głównie gm.: Tarnogród, Obsza, Łukowa, i Aleksandrów - 12 000 km; Zadanie 13: koparko – ładowarka o poj. Łyżki 0,4-0,6 głównie do załadunku mieszanki – 150 godz. Zadanie 14: ciągnik o mocy min. 150 KM jako nośnik pługa wirnikowego ( pług zamawiającego) + pług średni boczny (Wykonawcy) - 150 godz. Zadanie 15 - równiarka – 60 godz. Zadania w Obwodzie Drogowym Nr 3 Teodorówka Zadanie 16: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie z przednim napędem , moc silnika min. 300 KM – teren działania gmina Frampol, Goraj, Turobin i część gm. Biłgoraj– 12 000 km; Zadanie 17: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie z przednim napędem, moc silnika min. 300 KM – teren działania gmina Frampol, Goraj, Turobin i część gm. Biłgoraj– 12 000 km; Zadanie 18: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania gmina Frampol, Goraj, Turobin i część gm. Biłgoraj - 12 000 km Zadanie 19: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania gmina Frampol, Goraj, Turobin i część gm. Biłgoraj – 12 000 km; Zadanie 20 – równiarka – 150 godz, Zadanie 21: ładowarka o poj. Łyżki 3,0-3,5 m³– 100 godz.
Interne Kennung: IZP.3510.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 8.1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl Adres strony internetowej prowadzonego postępowania podano w rozdziale I – II SWZ. 8.2 Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. 11.1. Wykonawca może w formie elektronicznej zwrócić się do Zamawiającego z wnioskiem o wyjaśnienie treści SWZ . Wniosek należy przesłać za pośrednictwem Platformy e-zamówienia w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji). Zamawiający prosi o przekazanie pytań również w formie edytowalnej, gdyż skróci to czas na udzielenie wyjaśnień. 11.2. Zamawiający niezwłocznie udzieli wyjaśnień, jednakże nie później niż na 6 dni przed upływem terminu składania ofert, pod warunkiem że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynie do Zamawiającego nie później niż na 14 dni przed upływem terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 1 Nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy, ładowność piaskarki min. 6 ton, samochód: dwie osie, moc silnika min. 200 KM – teren działania głównie ulice miasta Biłgoraja – 500 godz.
Beschreibung: Usługi polegać będą na: - mechanicznym udrażnianiu, oczyszczaniu (śnieg, błoto pośniegowe, lód) dróg powiatowych, - usuwaniu śniegu i lodu oraz zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg powiatowych.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 2: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy, ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie, moc silnika min. 300 KM – teren działania głównie gmina Biłgoraj – 12 000 km;
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 3: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania głównie gmina Tereszpol – 10 000 km;
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 5: nośnik pługa ciężkiego bocznego z pługiem, całość Wykonawcy, samochód o ład. min 11 ton, trzy osie, moc silnika min. 300 KM Teren działania głównie gmina Biłgoraj, Tereszpol, Józefów –3 000 km;
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 4: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy, ładowność piaskarki min. 8 ton samochód: trzy osie, moc silnika 300 KM. Zapewnienie placu składowego przez Wykonawcę w okolicy Józefowa, załadunek przez Wykonawcę . Teren działania głównie gmina Józefów – 12 000 km;
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 6: ładowarka o poj. Łyżki 3 – 3,5 m³ głównie do wymieszania mieszanki na bazie w Biłgoraju – 90 godz.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 8: równiarka – 80 godz..
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 9: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania głównie gm.:, Potok Górny, Księżpol, Biszcza – 12 000 km
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 10: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania głównie gm.: Potok Górny, Księżpol, Biszcza – 12 000 km;
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 11: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania głównie gm.: Tarnogród, Obsza, Łukowa, i Aleksandrów – 12 000 km;
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 7: - ładowarka o poj. łyżki 0,4– 0,6 m³ głównie do wymieszania mieszanki na bazie w Józefowie - 30 godz. - równiarka teren działania głównie gm. Józefów – 70 godz.
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 12: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania głównie gm.: Tarnogród, Obsza, Łukowa, i Aleksandrów - 12 000 km;
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 13: koparko – ładowarka o poj. Łyżki 0,4-0,6 głównie do załadunku mieszanki – 150 godz.
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 14: ciągnik o mocy min. 150 KM jako nośnik pługa wirnikowego ( pług zamawiającego) + pług średni boczny (Wykonawcy) - 150 godz.
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 15 - równiarka – 60 godz.
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 16: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie z przednim napędem , moc silnika min. 300 KM – teren działania gmina Frampol, Goraj, Turobin i część gm. Biłgoraj– 12 000 km;
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 17: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie z przednim napędem, moc silnika min. 300 KM – teren działania gmina Frampol, Goraj, Turobin i część gm. Biłgoraj– 12 000 km;
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 18: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania gmina Frampol, Goraj, Turobin i część gm. Biłgoraj - 12 000 km
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 19: nośnik pługopiaskarki z piaskarką i pługiem średnim bocznym szer. min. 3,00m wys. min. 80cm z dociskiem, zmiana kierunku odśnieżania całość Wykonawcy ładowność piaskarki min. 8 ton, samochód: trzy osie , moc silnika min. 300 KM – teren działania gmina Frampol, Goraj, Turobin i część gm. Biłgoraj – 12 000 km;
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 20 – równiarka – 150 godz,
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 21: ładowarka o poj. Łyżki 3,0-3,5 m³– 100 godz.