448449-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bewachungsdienste – „Galerie Středočeského kraje – zajištění strážní a bezpečnostní služby“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Galerie Středočeského kraje – zajištění strážní a bezpečnostní služby“
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v zajištění ochrany života a zdraví osob nacházejících se na pozemcích a v budovách Galerie Středočeského kraje, příspěvkové organizace a zabezpečení ostrahy pozemků, objektů a ostatního majetku uvnitř i vně objektů.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ-0006/00069922/2025
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si tímto dle § 38 ZZVZ vyhrazuje, že se zadávacího řízení může účastnit pouze dodavatel, který zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním postižením podle zvláštního právního předpisu z celkového počtu zaměstnanců dodavatele. Plnění této veřejné zakázky musí po celou dobu splňovat parametry tzv. náhradního plnění v souladu s § 81 odst. 2 písm. b) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů. Skutečnost, že dodavatel zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním postižením, musí být dodavatelem uvedena v nabídce.