See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kietrz
Beschreibung: Usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych, powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych oraz z domków letniskowych i innych obiektów wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe wykorzystywane jedynie przez część roku na których powstają odpady komunalne na terenie gminy Kietrz, w sposób umożliwiający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Szacowana liczba odpadów komunalnych w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. wyniesie ok.: • 1910,37 Mg niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych; • 316,25 Mg tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, metali, opakowań z metali, opakowań z tworzyw sztucznych, zmieszanych odpadów opakowaniowych; • 727,34 Mg bioodpadów (w tym odpadów zielonych); • 59,00 Mg papieru i tektury, opakowań z papieru i tektury; • 158,52 Mg szkła i opakowań ze szkła; • 537,66 Mg popiołów i żużli paleniskowych; • 96,51 Mg odpadów wielkogabarytowych; • 4,18 Mg zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001