See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup nádob na tříděné odpady pro město Příbram - nákup nádob
Beschreibung: Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu ust. § 35 Zákona na 2 části. Část I. - dodávka nádob pro město Příbram Předmětem části veřejné zakázky je dodávka 7000 ks nádob na tříděné odpady (papír, plast, bioodpad) o objemu 240 l a 7000 ks RFID čipů. Část II. - dodávka nádob pro Technické služby města Příbrami, p.o. Předmětem části veřejné zakázky je dodávka 500 ks nádob na tříděné odpady (bioodpad) o objemu 240 l a 500 ks RFID čipů.
Interne Kennung: Nádoby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613700 Abfallsammelbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup nádob na tříděné odpady pro město Příbram - nákup nádob - město
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je dodávka 7000 ks nádob na tříděné odpady (papír, plast, bioodpad) o objemu 240 l a 7000 ks RFID čipů pro město Příbram.
Interne Kennung: část I
Los: LOT-0002
Titel: Nákup nádob na tříděné odpady pro město Příbram - nákup nádob - technické služby
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je dodávka 500 ks nádob na tříděné odpady (bioodpad) o objemu 240 l a 500 ks RFID čipů pro Technické služby města Příbrami, p.o.
Interne Kennung: část II