448535-2025 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej
BeschreibungBudowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej Zakres prac do wykonania obejmuje dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej w tym: - wykonanie instalacji fotowoltaicznej wraz ze wszystkimi niezbędnymi składnikami, infrastrukturą towarzyszącą i wpięciem do wewnętrznej instalacji elektrycznej obiektu, - uzyskanie wymaganych pozwoleń/zgód na realizację zadania, jeżeli takowe będą wymagane, - dostarczenie urządzeń i materiałów budowlanych na teren prowadzonych prac, niezbędnych do wykonania instalacji fotowoltaicznej, - wykonanie instalacji obejmującej współpracujący automatycznie system modułów fotowoltaicznych, inwerter, niezbędną instalację elektryczną i zabezpieczenia oraz uziemienie, - wykonanie niezbędnej konstrukcji dla instalacji modułów PV, - montaż modułów PV na konstrukcji, - położenie okablowania do podłączenia modułów PV, - montaż rozdzielnic DC zabezpieczających stronę prądu stałego oraz rozdzielnic AC zabezpieczających stronę prądu przemiennego, - zamontowanie inwertera/ów dla obsługi modułów PV, - montaż układu automatyki i monitorowania, - przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do wewnętrznego systemu elektroenergetycznego budynku, - przeprowadzenie prób całej instalacji oraz niezbędnych pomiarów, - zaprogramowanie i uruchomienie układu sterującego, - wykonanie prac pomocniczych budowlanych (przebicia, otwory montażowe, przejścia instalacyjne przez przegrody budowlane, wypełnienie otworów oraz odtworzenie i naprawa części uszkodzonych wypraw (elementów wykończeniowych) podczas wykonywania robót budowlanych), - wykonanie prac porządkowych mających na celu doprowadzenie obiektu do stanu pierwotnego, - przeprowadzenie rozruchu instalacji fotowoltaicznej, - do zakresu prac Wykonawcy każdorazowo wchodzą próby urządzeń i instalacji wg obowiązujących norm i przepisów oraz protokolarny odbiór w obecności wskazanego przez Inwestora przedstawiciela. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia
Interne KennungAP.271.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelBudowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Miejskie Przedszkole nr 8, ul. Maya 5, Ruda Śląska
BeschreibungZakres prac do wykonania obejmuje dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia/
Interne KennungAP.271.16.2025 część 1
LosLOT-0002
TitelBudowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej - Miejskie Przedszkole nr 40, ul. Norwida 12, Ruda Śląska
Interne KennungAP.271.16.2025 część 2
LosLOT-0003
TitelBudowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej- Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Bytomska 8, Ruda Śląska
Interne KennungAP.271.16.2025 część 3
LosLOT-0004
TitelBudowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej - Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Kukułcza 4, Ruda Śląska
Interne KennungAP.271.16.2025 część 4
LosLOT-0005
TitelBudowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Chryzantem 10, Ruda Śląska
BeschreibungZakres prac do wykonania obejmuje dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia
Interne KennungAP.271.16.2025 część 5
LosLOT-0006
TitelBudowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej - Szkoła Podstawowa nr 40, ul. Joanny 13, Ruda Śląska
Interne KennungAP.271.16.2025 część 6
LosLOT-0007
TitelBudowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej - Powiatowy Urząd Pracy, ul. Ballestremów 16, Ruda Śląska
Interne KennungAP.271.16.2025 część 7